niedziela, 24 lipca 2011

Podziękowania za wyróżnienie i weekendowy wyjazd

Dziękuję Hafiji za wyróżnienie ;)
Przesyłam wyróżnienie dalej do:
oraz zwracam je Hafiji:
Zabierając wyróżnienie do siebie, skopiujcie baner. Napiszcie też 7 rzeczy o sobie i przekażcie autorom swoich ulubionych blogów:)
7 informacji o mnie to:
 1. Nie lubię morza, nienawidzę gór, kocham Mazury!!
 2. Boję się jeździć samochodem, jeśli prowadzi mężczyzna (nawet TeŻet). Kiedy za kółkiem siedzi kobieta, to cały stres ze mnie znika i mogę rozkoszować się jazdą.
 3. W ogóle boję się podróżować.
  Mimo to od kilku lat, co roku robię trasę Warszawa-Moskwa i Moskwa-Warszawa, które w linii prostej dzieli prawie 1200 km i kilkanaście godzin jazdy pociągiem. Czuję PRAWDZIWĄ ULGĘ wysiadając na dworcu, czy to Białoruskim w Moskwie czy też Centralnym w Warszawie.
 4. Opakowania po jogurtach, folie, butelki po ketchupie itp. to TWORZYWA SZTUCZNE. Śmietniki są na szkło, papier, TWORZYWA SZTUCZNE. Nigdy PLASTIK, bo PLASTIK to MATERIAŁ WYBUCHOWY!!
  W tej sprawie poprawiam każdego, zawsze i wszędzie. Moi przyjaciele poprawiają się już sami, aby zaoszczędzić sobie słuchania słów: "TWORZYWA SZTUCZNE. PLASTIK to MATERIAŁ WYBUCHOWY!!".
  To takie moje "zboczenie zawodowe"...
 5. Kocham twórczość Terrego Pratchetta :) Polski tłumacz jego książek, Piotr Cholewa jest, wg mnie, najlepszym polskim tłumaczem literatury od czasów Ireny Tuwim.
 6. Należę do pewnego "elitarnego" klubu, ale opłacam tylko składki członkowskie (a i w tym roku zapomniałam) i mało kto o tym wie.
 7. Nie boję się burzy.
W weekend byliśmy z TeŻetem i naszymi Kumplami u Przyjaciół na ognisku.  Paczka ze studiów nie stawiła się, niestety, w komplecie, ale było z nami Maleństwo w Brzuszku, które na świat przyjdzie pod koniec września. Żadnego przepisu dziś jednak nie zamieszczę, bo potrawy były najprostsze z prostych. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej:)

6 komentarzy:

 1. Och, Agno, dopiero co włączyłam komputer i dowiedziałam się o wyróżnieniu..Serdecznie dziękuję..

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci serdecznie :) :* jutro postaram się zdradzić kilka tajemnic o mnie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również dziękuję serdecznie za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Agno, dziękuję za wyróżnienie - miło mi, że doceniłaś mój blog. Twój też bardzo mi się podoba. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło mi poinformować, że i Twój uroczy blog dostał ode mnie wyróżnienie :) zostałaś nominowana do Oscara! :D

  OdpowiedzUsuń